ŞİRKET PROFİLİ

Yönetim Kurulu
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı    
Ufuk Bala Yücel Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa Göktaş Yönetim Kurulu Başkan Vek.
Özlem Bağdatlı Yönetim Kurulu Üyesi
Nurlan Erol Yönetim Kurulu Üyesi
Fuat Sönmez Yönetim Kurulu Üyesi
Ali Rıza Keskinalemdar Bağımsız Yön. Kur. Üyesi
İbrahim Ümit Seğmen Bağımsız Yön. Kur. Üyesi
Kurumsal Yönetim Komitesi
Ad Soyad    
Ali Rıza Keskinalemdar Komite Başkanı  
Mustafa Göktaş Komite Üyesi  
Cengaver Yıldızgöz Komite Üyesi  
Denetimden Sorumlu Komite
Ad Soyad    
Ali Rıza Keskinalemdar Komite Başkanı
İbrahim Ümit Seğmen Komite Üyesi
Riskin Erken Saptanması Komitesi
Ad Soyad    
İbrahim Ümit Seğmen Komite Başkanı
Mustafa Göktaş Komite Üyesi

Özlem Bağdatlı

Yönetim Kurulu Üyesi

Özlem Bağdatlı, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1995 yılında mezun olmuştur. Hukuk Bürosunda serbest avukat olarak çalışma hayatına başlamıştır. 2003 yılında Türkiye Sınai Kalkınma Bankasına katılan Özlem Bağdatlı, banka Hukuk İşleri Müdürlüğünde çeşitli pozisyonlarda görevde bulunmuştur. TSKBde 2013 yılında Hukuk İşleri Müdürü olarak atanmış olup halen bu unvanla görevini sürdürmektedir. 2014 yılında TSKB GYO Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur.

Ufuk Bala Yücel

Yönetim Kurulu Başkanı

Ufuk Bala Yücel, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. Marmara Üniversitesi Bankacılık Bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. 1987 yılında başladığı bankacılık kariyerinde Interbank, Yapı ve Kredi Bankası ve Finansbank’ta çeşitli görevler üstlendikten sonra 2001 yılında TSKB’de Krediler Müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. Şu anda TSKB Kredilerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Yücel ayrıca, TSKB GYO’da 2007 yılından bu yana Yönetim Kurulu Üyesidir. 2011 Mart ayından bu yana da Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev alan Yücel, 2014 yılında Yönetim Kurulu Başkanı olmuştur.

Mustafa Göktaş

Yönetim Kurulu Bşk. Vek.

Mustafa Göktaş, Boğaziçi Üniversitesinin Endüstri Mühendisliği bölümünden Lisans ve İktisat bölümünden ise Yüksek Lisans derecesine sahiptir. Bankacılığa 1996 yılında Koçbank’ta Mali Kontrol Uzmanı olarak başlamıştır. 2006 yılında Mali Kontrol Grup Yöneticisi olarak katıldığı TSKB’ de, 2008 yılında Mali Kontrol Müdürlüğüne terfi etmiştir. Mustafa Göktaş, TÜRMOB’ dan SMMM belgesine sahiptir. 2011 yılı itibarı ile TSKB GYO Yönetim Kurulu Üyesi olmuş ve 2014 yılında Yönetim Kurulu Başkan Vekili seçilmiştir.

Nurlan Erol

Yönetim Kurulu Üyesi

Nurlan Erol, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü 1994 yılı mezunudur. Yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Bankacılık Bölümünde tamamlamıştır. 1994 yılında YKB’ de mali analist olarak çalışma hayatına başlayan Erol, 1995 yılında TSKB bünyesine katılmıştır. Sırasıyla Mali Analiz, Kurumsal Pazarlama, Krediler ve Proje Finansmanı bölümlerinde değişik pozisyonlarda görev alan Erol halihazırda TSKB’ de Kredi İzleme Müdürü olarak görev yapmaktadır. Erol, 2014 yılında TSKB GYO Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur.

Fuat Sönmez

Yönetim Kurulu Üyesi

Fuat Sönmez, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunudur. 1997 yılında TSKB’ de çalışma hayatına başlayan Sönmez banka içinde Bilgi Teknolojileri Koordinatörlüğü ve Teftiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde değişik pozisyonlarda görevlerde bulunmuştur. 2013 yılında İç Kontrol Departman Müdürü olarak atanmış olup halen bu görevini devam ettirmektedir. Sönmez, 2014 yılında TSKB GYO Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur.

İbrahim Ümit Seğmen

Bağımsız Yön. Kur. Üyesi

1956 İstanbul doğumlu olan İ. Ümit Seğmen öğrenimini 1975-1980 yılları arasında İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlamış, 1980-1982 yıllarında ise İTÜ İşletme Fakültesinde Yüksek Lisans yapmıştır. TSKB’ de 1982-2003 yılları arasında Müşavir, Uzman ünvanıyla projelerin teknik değerlendirme ve ekspertiz alanlarında çalışmış olup, 2012 yılından beri TSKB GYO’da Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 

Ali Rıza Keskinalemdar

Bağımsız Yön. Kur. Üyesi

Ali Rıza Keskinalemdar, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden lisans derecesiyle mezun olduktan sonra Akbank’ta Mali Analist Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Uzun yıllar aynı bankanın çeşitli birimlerinde yöneticilik dahil birçok görev yaptıktan sonra emekli olmuştur. Keskinalemdar, 2010 yılından beri TSKB GYO da Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Olcay Hedili

Denetçi

 Olcay Hedili , Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 1991 yılında başladığı kariyerinde, T. İş Bankası ve Osmanlı Bankasında çeşitli görevler üstlendikten sonra 2002 yılında İnsan Kaynakları Müdürü olarak TSKB'de çalışmaya başlamıştır. 2010 yılından beri Yetenek Yönetimi ve Kurumsal iletişim Bölüm Müdürlüğü görevini sürdürmektedir. 2011 yılı itibarı ile TSKB GYO Denetim Kurulu Üyesi olmuştur.

Cüneyt Demirkaya

Denetçi

Cüneyt Demirkaya İTÜ İnşaat Mühendisliği Fakültesi mezunudur. İTÜ Yapı İşletmesi Bölümünde yüksek lisansını tamamlamış daha sonra Marmara Üniversitesi'nde MBA ve işletme doktorası yapmıştır. Demirkaya 2007 yılında çalışmaya başladığı TSKB Portföy Yönetimi Müdürlüğü'de 2010 yılından itibaren Müdür olarak görevini yürütmektedir. 2010 yılı itibarı ile TSKB GYO Denetim Kurulu Üyesi olmuştur.